Ivanku navštěvuji více než 10 let. Má zlaté ruce a zkrátka vždy ví kam sáhnout. Na každou návštěvu se těším a odcházím jako nová.

Markéta

Vždy když nejhůř - vím na koho se obrátit. Ivanka je zachránce a během chvilky dokáže pomoc od bolesti.

Domka

Vřele doporučuji, všichni budete jistě nadmíru spokojeni. Velmi šikovná paní , profík ve svém oboru, s láskou odvedená práce, snaha vám ze srdce pomoci. A ještě navíc milá a přátelská paní.

Lucie Laštovková

Vystřídal jsem několik maséru, ale žádný mi nedokázal pomoci od bolesti zad. Dostal jsem doporučení na paní Seberovou, již po třetím návštěvě jsem začal pociťovat úlevu a bolest zad začala ustupovat. K paní Seberové chodím pravidelně a o bolesti zad již nevím, je milá, vstřícná a hlavně šikovná. Všem vřele doporučuji.

Lukáš Růžička


Rád bych se podělil o svou zkušenost s úžasnou fyzioterapeutkou Ivanou Seberovou ke které docházím víc jak pět let.První rok byl velice intezivní kvůli silným bolestem zad a zablokování hrudní páteře. Na tyto potíže se pojily i nepříjemné migrény.Vzhledem k tomu že polovinu času v zaměstnání trávím v osobním vozidle a ve volném čase se věnuji motorsportu, tak jsemztrácel naději že budu moct pracovat a užívat si volný čas v plném nasazení.Občas jsem od lékaře dostal léky na bolest a uvolnění svalstva, po kterých mi nebylo dobře.Jinými slovy se léčil jen následek, nikoli příčina.Na paní Seberovou jsem dostal doporučení od své známé, která pracuje jako lékařka na neurologii. Již po první návštěvě přišla úleva.Od té doby docházím pravidelně 1x za měsíc a mé problémy včetně migrén postupně odezněly.Mimo jiné jsem se naučil při návštěvách ordinace jak si průběžně pomoct sám díky speciálním cvikům v případě že to třeba přeženu s prací kolem domu.Od začátku zde funguje naprostá důvěra. Paní Seberová svou prací žije a dokáže výborně aplikovat své získané znalosti.Doporučuji každému. 

Jan Touš

Kdyby se ve vesmíru konala soutěž o zlatý ručičky, bude Ivanka Seberová jasnej adept na vítězství. Nejenom proto, že dokáže pomoct při potížích s pohybovým ústrojím, ale hlavně kvůli tomu, že má krom profesionálního přístupu i ten lidskej. A velikánský všeobjímající srdce. Nejednou mi totiž zachránila život hmatama a chvatama ve chvíli, kdy jsem se v slzách bolesti připlazil do plný ordinace s prosíkem a za hodinu odtančil kozáčkem.A to pěkně prosím stačilo, abych zkroucenej otevřel dveře a už přesně věděla, kde je problém. Taky mi nikdy nikdo líp nevysvětlil, že jsem fyzicky na úrovni ležáka a pokud s tím nic neudělám, ležákem se co nevidět stanu. Žádný sáhodlouhý přednášky plný latinských názvů. Stručně a jasně řečeno, co mě bolí (to většinou cejtim), proč mě to bolí (to někdy žasnu) a jak docílit toho, aby mě to nebolelo a nemusel jsem do ordinace za měsíc znova. Víc pacient vědět nepotřebuje. Jestli bude zadaný cvičení provádět, je jen na něm. Každopádně mě přešli bolesti zad, kyčlí i kolene a zase můžu bezbolestně provozovat sportovní aktivity. Naprosto ale chápu, že je pohodlnější se nechat jenom namasírovat, jenže po čase zjistíte, že to unavuje jak vašeho fyzioterapeuta, tak i vás. Ivča je fakt zlatá ženská a udělá pro vás první poslední, takže vám svědomí nedovolí jí ničit tím, že k ní budete chodit jenom na lehátko, ale začnete se tomu cvičení i aktivně věnovat. Víte co se pak stane? Přejdou vás bolesti a dokonce se začnete cítit líp. A pohybem unavený tělo se masíruje snáz, než rozlámaný a nefunkční. Nevěříte? Tak to běžte zkusit dřív, než vám nic jinýho nezbyde a budete s pláčem klepat na dveře ordinace. Nová tělesná schránka vám už v tomhle životě nenaroste :-)

Pacient Pich

Celý život sportuji, nyní již rekreačně, poslední rok mne trápila bolest v kříži která se přenášela až do lýtka levé nohy a mé sportování se stalo bolestivé. Řešil jsem to cvičením a různými doplňky stravy, ale moc to nepomáhalo. Pak jsem se rozhodl využít fyzioterapie Ivany Seberové, která mne výrazně zbavila bolesti a navíc ukázala cviky pro posílení břišních a zádových svalů.
Nyní této služby pravidelně využívám abych mohl stále sportovat a užívat života bez větších bolestí. 

Jarda

Dobrý den, jmenuji se Lucie. Chtěla bych velice vychválit paní Ivanku. Je velice příjemná a skvělá žena. Vždy vše dobře vysvětlí a pomůže. Už jsem u Ivanky byla mnohokrát a vždy mi pomohla. Měla jsem všelijaké problémy od kostrče po zaseknutí čelisti. Ivanka ví, co přesně má dělat a během chvíle zjistí váš problém. Je vidět, že tuto práci miluje a rozumí tomu, co dělá. Vše provádí s láskou a citem. Určitě Ivanku navštivte, budete spokojeni!

Lucie