Podmínky pro fyzioterapii

Na léčbu se objednávejte, prosím, telefonicky, e-mailem nebo přes objednávkový formulář. V případě, že nebudu (z důvodu pracovního zaneprázdnění) zvedat telefon, zanechte, prosím, SMS a já se Vám zpětně ozvu.

Pokud byste chtěli plánovaný termín přesunout nebo zrušit, ozvěte se mi, prosím, co nejdříve.

Jakmile termín zrušíte méně než 24 hodin před začátkem plánované léčby, vyhrazuji si právo na vyúčtování v plné výši. Stejně tak v případě, že se nedostavíte na léčbu bez omluvy a jiného vysvětlení, považuji termín za propadlý a následně pak požaduji uhrazení v plné výši. Pokud se dostavíte pozdě, nemůžu Vaši léčbu prodlužovat z důvodu dalších objednaných pacientů.

V případě opakovaného rušení termínů nebo pozdních příchodů bez omluvy se mohu rozhodnout o ukončení naší spolupráce nebo požadovat platbu za léčbu předem.

Výjimkou výše uvedených podmínek jsou velmi závažné a neočekávané životní situace.

Platba za léčbu je možná v hotovosti (upřednostňuji) nebo převodem na účet nejpozději do 5 pracovních dnů od uskutečněné léčby. Platba kartou není možná. Neprovedení platby v daný termín bez vysvětlení a omluvy považuji za důvod k ukončení spolupráce, případně vyžádání platby předem.

Nemoc, nachlazení a další infekční choroby jsou kontraindikací léčby, proto přesouvejte, prosím, své termíny v případě, že se necítíte zcela zdraví. Pokud mě během léčby informujete o infekčním onemocnění nebo na Vás budou příznaky onemocnění evidentní, léčbu ukončuji v jakékoliv fázi a dále postupuji jako v případě nedostavení se na léčbu.