O mně

Ivana Seberová, DiS.

FYZIOTERAPEUTKA

Jmenuji se Ivana Seberová, po SŠ jsem v roce 2001 vystudovala VOŠ v oboru diplomovaný fyzioterapeut. Poté jsem nastoupila na nynější EUC kliniku na Denisově nábřeží v Plzni, kde jsem pracovala téměř 21 let. Po dobu 10 let jsem byla ve funkci vedoucího NLZP na oddělení fyzioterapie.

Jsem matkou dvou dcer, což vnímám jako největší dar mého života. Baví mě běh, pěší a horská turistika, feraty, jízda na kole a nebojím se zkoušet nové věci. Zároveň se ráda uklidním a ponořím zpět do sebe příjemnou meditací, vědomým dýcháním a otužováním. Příroda je balzámem pro moji duši i tělo, ve které vždy najdu energii, radost a touhu se do ní vracet. Snažím se žít zdravým životním stylem, vybírám si zdravé potraviny, dělám, co mě baví, hýbu se, usmívám a snažím se následovat své srdce. Jsem přesvědčená, že to, jak se cítíme po psychické stránce a jak se chováme k sobě samotnému, se výrazně projeví na našem zdraví.

Mým cílem je na sobě neustále pracovat nejen po profesní stránce, ale i v sebepoznávání a nalezení sebe sama. Chci se stávat ještě vědomějším, zdravějším a lepším člověkem pro sebe, rodinu i pro ostatní, tak abych mohla předat ze sebe to nejlepší. Absolvovala jsem kurz pro ženy Kurandera 1 a 2 k nalezení své ženské síly, zajímám se o tantru, andskou tradici a medicínu z Amazonie.

Věřím, že pokud se dostanete právě ke mně, není to jen náhoda a vše má svoji podstatu a důvod.

Ivana Seberová, DiS.