Cítíte se v nerovnováze po tělesné či psychické stránce?

Cítíte se v nesouladu s určitým směrem ve Vašem životě? Metoda KST působí na širokou škálu problémů. 

Kraniosakrální systém člověka zahrnuje membrány a mozkomíšní mok, které obklopují a chrání mozek a páteřní kanál. Tento systém vychází z lebky (cranium) a pokračuje dolů do oblasti kosti křížové (os sacrum). Jakákoliv restrikce (napětí/blokády) v membránovém systému mohou přímo ovlivnit různorodé fyziologické funkce centrálního nervového systému.

Krása kraniosakrální terapie spočívá v jemnosti tlaku, který já vyvíjím na danou část těla, které na něj reaguje a v závislosti na to dochází k samoléčebnému mechanismu. Tomu já naslouchám, jsem naladěna na práci biodynamické potence vašeho systému a společně s vámi pozoruji, co se děje ve vašem těle. Moje ruce jsou vedeny tam, kde je třeba bezpečným prostorem podpořit léčebnou práci. Léčebné sezení poskytuje klientům možnost cítit, jak a kde tkáně drží napětí, které se během setkání uvolní a nakonec se vyjasní i emocionální příčina celé situace. Často jde o tzv. "aha" moment pro klienta, kdy si spontánně uvědomí souvislosti mezi fyzickým onemocněním a emočním nábojem z určité prožité situace. KS biodynamika je vysoce účinná terapie jemného doteku, která pracuje se zdrojem bolesti a dysfunkcemi celého těla současně. Aktivuje tak všechny životní síly, které máte v sobě a vrací vaše vědomí zpátky do těla.KST napomáhá volnosti toku či pohyblivosti tekutin, membrán, svalů a fascií.

Kdy vám může tato terapie pomoci?

KST působí na širokou škálu tělesných, psychických, neurologických i hormonálních problémů. Neodstraní symptomy, ale navrací se ke své přirozené rovnováze vašeho organismu.